Rok szkolny 2010/2011
Lp | |||
1. | Liga Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego |
||
2. | IX Recytatorski Konkurs Poezji Adama Mickiewicza w Bełchatowie II LO |
||
3. | XI Regionalny Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej "Moja Ojczyzna" |
||
4. | II Gminny Turniej Biblioteczny "Czy znasz baśnie ...?" |
||
5. | Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego |
||
6. | X Festiwal Kolęd i Pastorałek |
||
7. | Międzyszkolny Konkurs Poezji Czesława Miłosza dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w LO Szczerowie |
||
8. | V konkurs wiedzy biblijnej dla dzieci i szkół podstawowych kl.Iv-VI nt."Ewangelia św. Łukasza" |
||
9. | Bierzmowanie sakramentem w drodze ku dojrzałości chrześcijańskiej - etap szkolny |
||
10. | Konkurs wiedzy biblijnej dla młodzieży gimnazjalnej "Słuchać Pana" |
| |
11. | II Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej "Muzyka łagodzi obyczaje" |
| |
12. | X Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek |
| |
13. | XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2010/2011 dla dzieci i młodzieży pod hasłem"Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą" |
Na etapie powiatowym nagrodzone zostały:
| |
14. | DialNet Masters - Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna |
| |
15. | Gminne zawody w tenisa stołowego dla szkół podstawowych |
Chłopcy
| |
16. | V Konkurs Informatyczny Bóbr |
| 17. | Gminny Konkurs Pięknego Czytania ze Zrozumieniem |
Opiekun: p. Jolanta Kierasińska, p. Nina Wróblewska |
18. | III Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych |
Opiekun: p. Zofia Szałańska |
19. | Powiatowe Mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców szkół podstawowych |
II miejsce- Drużyna Szkoła Podstawowa w Klukach Opiekun: p. Urszula Golinowska |
20. | Powiatowe Mistrzostwa LZS w piłce halowej dziewcząt - gimnazjum |
III miejsce- Drużyna Gimnazjum im. W. Malczewskiej w Klukach Opiekun: p. Urszula Golinowska |
21. | Powiatowe Mistrzostwa LZS w piłce halowej chłopców - gimnazjum |
II miejsce- Drużyna Gimnazjum im. W. Malczewskiej w Klukach Opiekun: p. Urszula Golinowska |
22. | Ogólnopolski Turniej Coca - Cola Cup 2011 - Gimnazjum |
II miejsce- Drużyna dziewcząt Gimnazjum im. W. Malczewskiej w Klukach I miejsce- Drużyna chłopców Gimnazjum im. W. Malczewskiej w Klukach Opiekun: p. Urszula Golinowska |
23. | XXXIV Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego |
Opiekun: p. Wojciech Klepczyński |
24. | Powiatowy Bieg z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja |
III miejsce- w Klasyfikacji Szkół
Klasyfikacja indywidualna
|
25. | Konkurs plastyczny z cyklu "Wełnoszmatki" - |
Nagrody
|
26. | "Piłkarska Kadra Czeka" Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego |
III miejsce- chłopcy Opiekun: p. Wiktor Wojewoda | 27. | Eliminacje Powiatowe w piłce nożnej "Coca Cola Cup" |
|
28. | Eliminacje Wojewódzkie w piłce nożnej "Coca Cola Cup" |
|
29. | Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Tenisie Stołowym |
|
30. | Mistrzostwa województwa w Tenisie Stołowym |
|
31. | Międzypowiatowe Biegi Przełajowe z Okazji Dnia Olimpijczyka |
|
32. | Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Lekkiej Atletyce |
|
33. | "Lekcja bezpieczeństwa W SIECI" |
|